REKRUTACJA: 18 lipca 2017 – grafik egzaminu/rozmowy

Organizacja egzaminu /rozmowy 18 lipca 2017 r.(wtorek)/godz. 14.00, ul. Żurawia 4/Warszawa, ISM UW, s. 421 – dotyczy : a) niektórych kandydatów na stosunki międzynarodowe/studia II stopnia/stacjonarne/przyjmowanych na zasadach innych niż obywatele RP/ścieżka „C” oraz b) niektórych kandydatów na stosunki międzynarodowe/studia zaoczne/potwierdzających jedynie znajomość  j. polskiego; w razie pytań  – kontakt z pełnomocnikiem ds. rekrutacji w ISM :  j.kosiarski@uw.edu.pl                            :

Lp. Imię Nazwisko Rodzaj studiów Zakres rozmowy/egzaminu Uwagi
Shaoshuai Ji Stacjonarne/II stopnia Egzamin ustny (j. polski, międzynarodowe stosunki polityczne, międzynarodowe stosunki gospodarcze, prawo międzynarodowe publiczne)
Xiaoke Meng Stacjonarne/II stopnia Egzamin ustny (j. polski, międzynarodowe stosunki polityczne, międzynarodowe stosunki gospodarcze, prawo międzynarodowe publiczne)
Yaroslav Nytka Stacjonarne/II stopnia Egzamin ustny (j. polski, międzynarodowe stosunki polityczne, międzynarodowe stosunki gospodarcze, prawo międzynarodowe publiczne) skype
Valentyna Kuzmin Stacjonarne/II stopnia Egzamin ustny (j. polski, międzynarodowe stosunki polityczne, międzynarodowe stosunki gospodarcze, prawo międzynarodowe publiczne)
Vladyslav Orchynskyi Zaoczne/I stopnia Potwierdzenie znajomości j . polskiego

Daria Zelonkina Zaoczne/II stopnia Potwierdzenie znajomości j . polskiego