Centrum Badań nad Współczesnymi Indiami

CCIRSCzęścią Instytutu Stosunków Międzynarodowych jest Centrum Badań nad Współczesnymi Indiami ( Centre for Contemporary India Research and Studies) – interdyscyplinarna jednostka współpracująca z 12 uniwersytetami oraz placówkami badawczymi w Indiach (w tym Jawaharlal Nehru University, University of Hyderabad, Manipal University, University of Calcutta, Birla Institute of Management Technology, SP Jain Institute of Management & Research, Mumbai) oraz 15 partnerami z Unii Europejskiej (Centre for Global Governance Studies, India Focus, Katholieke Universiteit Leuven; Department of Political Science, South Asia Institute, University of Heidelberg; Contemporary South Asian Studies Programme, School of Interdisciplinary Area Studies, University of Oxford).

Więcej informacji na temat Centrum Badań nad Współczesnymi Indiami można znaleźć na: www.ccirs.ism.uw.edu.pl