Centrum Badań nad Współczesnymi Indiami

Częścią Instytutu Stosunków Międzynarodowych jest również Centrum Badań nad Współczesnymi Indiami (Centre for Contemporary India Research and Studies), interdyscyplinarna jednostka współpracująca z 12 uniwersytatami oraz renomowanymi ośrodkami badawczymi w Indiach (w tym Jawaharlal Nehru University, University of Hyderabad, Manipal University, University of Calcutta, Birla Institute of Management Technology, SP Jain Institute of Management & Research, Mumbai) oraz ponad 15 partnerami z Unii Europejskiej (m.in. Centre for Global Governance Studies, India Focus, Katholieke Universiteit Leuven; Department of Political Science, South Asia Institute, University of Heidelberg; Contemporary South Asian Studies Programme, School of Interdisciplinary Area Studies, University of Oxford).

Centre for Contemporary India Research and Studies

Więcej informacji na temat Centrum Badań nad Współczesnymi Indiami: www.ccirs.ism.uw.edu.pl