Dr hab. Andrzej Szeptycki jako visiting professor na Uniwersytecie Panthéon-Assas

W okresie od 26 lutego do 25 marca dr hab. Andrzej Szeptycki przebywał w Centre Thucidide na Uniwersytecie Panthéon-Assas (Paris 2) jako visiting professor. W tym okresie dr hab. Andrzej Szeptycki prowadził na kierunku stosunki międzynarodowe na studiach magisterskich seminarium metodologiczne. Wygłosił również wykład «Tożsamość w stosunkach międzynarodowych» dla słuchaczy studiów doktoranckich.

Wizyta dr. hab. Andrzeja Szeptyckiego wpisuje się w zainicjowaną dwie dekady temu współpracą pomiędzy Instytutem Stosunków Międzynarodowych UW a Centre Thucidide na Uniwersytecie Panthéon-Assas (Paris 2), której owocem były wspólne projekty badawcze, konferencje i publikacje.