Dzień Otwarty UW – zapraszamy na wykłady informacyjne naszego Wydziału | 21.04.2018

Przyszli studenci! 👨🏻‍🎓👩🏻‍🎓
Zapraszamy Was serdecznie na Dzień Otwarty Wydziału Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego, podczas którego będziecie mogli dowiedzieć się więcej na temat studiowania w Instytucie Stosunków Międzynarodowych oraz innych jednostkach WNPiSM. Będziecie mieć okazję aby porozmawiać ze studentami i kadrą naukową o nurtujących Was kwestiach, wziąć udział w licznych konkursach, a także zwiedzicie miejsce, w którym być może spędzicie kolejne lata.

✔Kiedy?
21.04.2018

✔Gdzie?
Gmach Audytoryjny WNPiSM UW – Krakowskie Przedmieście 26/28 – Kampus Główny Uniwersytetu Warszawskiego

✔Co?
Dzień Otwarty WNPISM UW
11:00 – wykład informacyjny
13:00 – wykład informacyjny
W międzyczasie do Waszej dyspozycji będą pracownicy i studenci naszego Instytutu oraz Wydziału.
Zachęcamy również do udziału w konkursach przygotowanych przez ISM i nasz Samorząd Studentów 🙂

Wydarzenie na fb

Do zobaczenia!