Erasmus +, prof. Cris Toffolo z Northeastern Illinois University, Chicago, USA – zaproszenie na wykłady otwarte “PEACER WEEK”

Erasmus +,  prof. Cris Toffolo z Northeastern Illinois University, Chicago, USA  – zaproszenie na wykłady otwarte “PEACER WEEK”

W dniach 7 – 13 kwietnia w ramach programu Erasmus +, ISM WNPISM gości prof. Cris Toffolo – Dyrektora ds. międzynarodowych (Northeastern Illinois University, Chicago (NEIU) ).

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych  studentów na wykłady otwarte, które odbędą się 10 kwietnia w ramach programu Erasmus + i wspólnej inicjatywy obydwu uczelni pod nazwą PEACER WEEK* :

1.     o godz. 9.45 -11.15, w Auli Baszkiewicza, Collegium Polliticum

Tytuł wykładu: Peace process, conflict transformation and truth telling

Prowadzący: dr Dorota Heidrich

2.     o godz. 15.00 – 16.30, w sali 303, Collegium Polliticum

Tytuł wykładu: Cultural pluralism and the crisis of liberalism

Prowadzący: mgr Anita Budziszewska

*PEACER –  Polish and European Academic Center for Exchange and Research.

Inicjatywa obejmuje odbywające się w  tym samym czasie wykłady nauczycieli akademickich z UW na Uniwersytecie NEIU (ISM – dr hab. Anna Wojciuk) oraz gości z NEIU na Uniwersytecie Warszawskim  (prof. Cris Toffolo).

Inicjatorem przedsięwzięcia jest prof. Lidia Filus  – Founder President of PEACER we współpracy z dr Aleksandrą Jarczewską (koordynator wymiany z NEIU)  i mgr Anitą Budziszewską (koordynator ds. programu Erasmus +)

Centrum PEACER powstało przy współpracy Instytutu Stosunków Międzynarodowych WNPISM i Northeastern Illinois University.

Wizytę prof. Toffolo zorganizowała mgr Anita Budziszewska, Pełnomocnik Dziekana ds. Programu Erasmus+/koordynator ISM ds. Programu Erasmus+.