Erasmus+, studia i praktyki zagranicą 2017/2018. Ogólnowydziałowe spotkanie informacyjne!

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych studentów WNPiSM na spotkanie informacyjne dotyczące wyjazdu na stypendium w ramach programu Erasmus+ (studia częściowe zagranicą oraz praktyki/staże) w roku akademickim 2017 /2018.

Spotkanie odbędzie się w środę 6 grudnia o godz. 15.00Auli im. prof. Baszkiewicza (Gmach Audytoryjny, główny kampus Uniwersytetu Warszawskiego, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28) .

W spotkaniu udział wezmą udział również przedstawiciele Biura Współpracy z Zagranicą Uniwersytetu Warszawskiego: p. Monika Satała – Kierownik Sekcji Erasmus+ (studenci wyjeżdzający) oraz p. Dorota Wiącek zajmującą się praktykami i stażami w ramach programu Erasmus+