Seminarium pt. „Evolution of India’s Security Policy under Modi” z udziałem prof. Sumita Ganguly (Indiana University) | 11.06.2018

Instytut Stosunków Międzynarodowych WNPISM serdecznie zaprasza na serię spotkań z Prof. Sumitem Ganguly z Indiana University.

11 czerwca o godzinie 11.30-13.00 odbędzie się seminarium pt. „Evolution of India’s Security Policy under Modi” w sali 223 Collegium Politicum UW, Kampus Główny Uniwersytetu Warszawskiego, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28.

Wydarzenie na FB

Spotkania odbędą się w związku z ukazaniem się najnowszej książki Profesora Ganguly pt. “Oxford Handbook of India’s National Security”. Wizyta Prof. Ganguly odbędzie się w ramach programu WNPiSM UW „Wydziałowy Plan Indywidualizacji Kształcenia- Wykłady gościnne ekspertów zagranicznych”

🔗CV