Inauguracja studiów anglojęzycznych UPIR oraz GPIR w naszym Instytucie ( 28.09.2017)

Dnia 28.09.2017 w auli prof. J. Baszkiewicza w Budynku Audytoryjnym WNPiSM odbyła się uroczysta inauguracja roku akademickiego 2017/2018 dla studentów programów anglojęzycznych, które oferowane są przez ISM ( Undergraduate Programme in International Relations oraz Graduate Programme in International Relations). Tegoroczna inauguracja była wydarzeniem wyjątkowym, gdyż odbyła się ona w nowym budynku Wydziału Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych, który został oficjalnie otwarty przez Rektora Uniwersytetu Warszawskiego dzień wcześniej. Nowych studentów powitały dr Justyna Godlewska-Szyrkowa, Prodziekan ds. Studenckich WNPiSM, oraz dr Dorota Heidrich, zastępca Dyrektora ISM ds. dydaktycznych. W trakcie inauguracji nowi studenci złożyli  ślubowanie, dzięki któremu oficjalnie stali się studentami Uniwersytetu Warszawskiego. Po immatrykulacji nowi studenci spotkali się z przedstawicielką Welcome Point, przedstawicielami Collegium Polonicum oraz przedstawicielką Biura ds. Osób Niepełnosprawnych UW. Dzięki wizycie gości studenci mogli dowiedzieć się, gdzie szukać wsparcia podczas swoich studiów na UW i w jaki sposób uczestniczyć w zajęciach z języka polskiego oferowanych przez Collegium Polonicum. Następnie głos zabrali przedstawiciele Samorządu Studentów ISM, którzy przybliżyli swoim nowym kolegom zasady studiowania oraz proste informacje praktyczne dotyczące życia w Warszawie. Ostatnim elementem inauguracji było podpisanie umów i odebranie legitymacji studenckich. Po części oficjalnej na studentów czekał poczęstunek.

Witamy na UW!