Konferencja: „70 lat Organizacji Narodów Zjednoczonych: Silna ONZ. Lepszy świat”

Zapraszamy do udziału w Konferencji naukowej  „70 lat Organizacji Narodów Zjednoczonych: Silna ONZ. Lepszy świat„, która odbędzie się 3 listopada 2015 r. w Pałacu MSZ w Warszawie, ul. Foksal 6. Jej gospodarzem jest Minister Spraw Zagranicznych Grzegorz Schetyna.

Konferencja jest organizowana przez MSZ oraz Instytut Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego dla uczczenia jubileuszu ONZ ( 70 lat), przypadającego 24 października 2015 r. oraz uświetnienia Dnia Służby Zagranicznej, obchodzonego 16 listopada.

Konferencja odbędzie się z udziałem naukowców, dyplomatów, działaczy politycznych i gospodarczych oraz studentów, a także przedstawicieli organizacji międzynarodowych, mających biura w Polsce.

Proszę o zgłoszenie udziału do 28 października na adres:  onz70lat@gmail.com

Nie będzie można wejść do budynku bez wcześniejszego zgłoszenia.

Plan konferencji: pobierz