Konkurs „Droga na Harvard”- studiuj na najlepszych uczelniach!

Wiele osób mylnie zakłada, że studiowanie na najlepszych uniwersytetach związane jest z barierą finansową. Otóż nie, wiele uczelni ma rozbudowane programy stypendialne jednak aplikowanie na nie zaczyna się dużo wcześniej niż tuż przed samym momentem składania wniosków. Trzeba się do tego dobrze przygotować. Weź udział w konkursie Droga na Harvard, aby spełnić swoje marzenia!

W dniu 20 kwietnia w godz. 10:00- 11.30 w sali 216 w budynku Starego BUW-u dr hab. Anna Wojciuk z Instytutu Stosunków Międzynarodowych WNPiSM UW, członkini Harvard Club of Poland odpowie na wszelkie pytania związane z udziałem w konkursie. Wszyscy Ci, którzy marzą o studiach na najlepszych uczelniach, mogą dowiedzieć się więcej o tym, jak się przygotować do procesu wyboru oraz aplikowania na takie studia.

Uczestnictwo w konkursie Droga na Harvard w znacznym stopniu pomoże zainteresowanym zrozumieć, jak takie przygotowania wyglądają, a laureaci konkursu, będą mogli liczyć na bezpośrednie porady i pomoc ze strony polskich absolwentów Uniwersytetu Harvarda, organizujących konkurs. Czworo laureatów nagrody głównej konkursu będzie miało nawet okazję osobiście w Bostonie poznać sam Uniwersytet, spotkać się z polskimi studentami oraz porozmawiać z osobami odpowiadającymi za proces przyjmowania i oceny aplikacji na tę uczelnię.

Zgłoszenia przyjmowane są do 5 maja. Wszystkie osoby zainteresowane powinny zajrzeć na stronę www.droganaharvard.pl lub na Facebook FanPage Droga na Harvard.

Powodzenia!

Więcej o poprzednich edycjach:

Konkurs Droga na Harvard od sześciu lat przykuwa uwagę tysięcy uczniów, studentów i absolwentów uczelni z całej Polski. Każdego roku czwórka młodych, najbardziej uzdolnionych osób odwiedza Uniwersytet Harvarda i przekonuje się, że studia na najlepszej uczelni na świecie nie muszą pozostawać tylko w sferze marzeń.

O powodzeniu Konkursu świadczą:

●  sześć udanych edycji,

●  prawie 5 tysięcy aplikacji od uczniów gimnazjów, liceów oraz studentów z całej Polski,

●  110 laureatów,

●  24 zwycięzców Nagrody Głównej,

●  setki doniesień medialnych i zaangażowanych osób,

●  tysiące młodych ludzi z całej Polski, którzy uwierzyli, że najlepsze uczelnie świata są w zasięgu ich ręki,

●  liczni laureaci poprzednich edycji, którzy dostali się na wymarzoną uczelnię, w tym na Uniwersytet Harvarda.

Konkurs, który spotkał się z entuzjazmem nie tylko ze strony uczniów, studentów i mediów, ale również kręgów akademickich, biznesowych, czy przedstawicieli władz, dwukrotnie otrzymując Honorowy Patronat Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego.