Międzynarodowa konferencja ISM nt.(Mis)perception of Poland and Central Europe in Asia – the Role of Higher Education in Public Diplomacy w ramach grantu MSZ

img_5776

21 listopada 2016 r. została zorganizowana w ISM UW międzynarodowa konferencja naukowa pt. (Mis)perception of Poland and Central Europe in Asia – the Role of Higher Education in Public Diplomacy. Konferencja została zorganizowana przez Instytut Stosunków Międzynarodowych WNPISM oraz Centrum Europejskie Uniwersytetu Warszawskiego we współpracy z Polskim Towarzystwem Studiów Międzynarodowych, Jawaharlal Nehru University, Manipal University, University of Calcutta, Peking University, Xiamen University, Kyungpook National University w ramach projektu pt. Studia nad współczesną Polską i Europą Środkową współfinansowanego przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych Rzeczypospolitej Polskiej (konkurs na realizację zadania publicznego „Współpraca w dziedzinie dyplomacji publicznej 2016”). W konferencji wzięli udział badacze z uczelni partnerskich z Indii i Republiki Korei oraz studenci UW, przedstawiciele MSZ, mediów, MSZ i biznesu.

loga

img_5288