Międzynarodowa konferencja pt. Realism and the Great Powers Politics in Europe and the Asia-Pacific – fotorelacja

11 grudnia 2015 r. odbyła się w Warszawie, w auli Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego, międzynarodową konferencję naukową pt. Realism and the Great Powers Politics in Europe and the Asia-Pacific, zorganizowana przez Instytut Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego we współpracy z Polskim Towarzystwem Studiów Międzynarodowych i Fundacją Współpracy Polsko-Niemieckiej.

Konferencję otworzyła Prof. dr hab. Marta Kicińska-Habior, prorektor UW ds. studentów i jakości kształcenia oraz Prof. dr hab. Edward Haliżak, dyrektor ISM UW. W konferencji wzięli udział badacze m.in. z Polski, USA, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Rosji, Ukrainy, Indii, Chin (m.in. prof. John J. Mearsheimer, prof. Peter J. Katzenstein, prof. Andrew Hurrell, prof. Knud E. Jorgensen, prof. Biwu Zhang, prof. Arvind Kumar, prof. Shantanu Chakrabarti). W konferencji wzięło udział ok. 200 słuchaczy.

Program konferencji – pobierz