Międzynarodowe seminarium: India in International Relations – Regional and Global Dimensions [Fotorelacja]

W dniu 12 grudnia 2017 r. Instytut Stosunków Międzynarodowych WNPiSM UW we współpracy z Ambasadą Indii w Polsce zorganizował międzynarodowe seminarium nt. India in International Relations – Regional and Global Dimensions. Podczas seminarium wystąpili: prof. Shantanu Chakrabarti z University of Calcutta, prof. Arvind Kumar z University of Manipal, prof. Maria Krzysztof Byrski, były ambasador Polski w Indiach, Patryk Kugiel z Polskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych oraz Adam Dyszlewski z Departamentu Azji i Pacyfiku Ministerstwa Spraw Zagranicznych Polski. Spotkanie otworzył Amarjeet Singh Takhi, charge d’affaires, Ambasada Indii w Polsce, dyskusję poprowadził dr hab. Jakub Zajączkowski, dyrektor ISM WNPiSM UW.

W seminarium wzięli udział m.in. pracownicy i studenci Wydziału Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych, przedstawiciele innych ośrodków badawczych, think-tanków, administracji publicznej (m.in. z MSZ) oraz ambasad (m.in. z Ambasady Indii w Polsce, Ambasady Federacji Rosyjskiej w Polsce).