Nabór do Szkoły Solidarności (do 24 czerwca)

Szanowni Państwo,

Zapraszamy serdecznie do uczestnictwa w Szkole Solidarności:

Szkoła Solidarności to 8 dni spotkań, wykładów i warsztatów dla osób (w wieku 18-26 lat) zainteresowanych działalnością publiczną i współczesnymi zjawiskami społeczno-ekonomicznymi.

Skąd się wzięły ruchy postępowe? Jak rozmawiać z mediami? Jak działają kooperatywy? Czy ekonomia jest trudna? – to tylko niektóre z zagadnień Szkoły. Wśród wykładowców: Adrian Zandberg, Anna Grodzka, Rafał Matyja, Beata Siemieniako, Maciej Szlinder

Program szkoły i zasady uczestnictwa znajdą Państwo na stronie Fundacji Równanie – organizatora Szkoły.

Szkoła odbędzie się w dniach 5 – 13 lipca w ośrodku Rzemieślnik w Broku nad Bugiem. Zapewniamy pełny, ośmiodniowy program, nocleg, wyżywienie oraz zwrot kosztów transportu. Wysokość opłaty za Szkołę określają sami kandydaci, zgodnie ze swoimi możliwościami finansowymi.

Nabór do Szkoły Solidarności trwa do 24 czerwca.