Nagroda specjalna Instytutu Adama Mickiewicza w XI edycji Konkursu „Teraz Polska Promocja i Rozwój”

Mamy zaszczyt poinformować, że praca magisterska magistrantki dr hab. Ireny Rysińskiej – Pani Gabrieli Będkowskiej, pt. „Udział Instytutu Adama Mickiewicza w kształtowaniu polskiej dyplomacji kulturalnej”, decyzją Kapituły Konkursu zdobyła nagrodę specjalną Instytutu Adama Mickiewicza XI edycji Konkursu „Teraz Polska Promocja i Rozwój” na najlepszą pracę magisterską dotyczącą konkurencyjności Polski.

Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów naukowych oraz zawodowych!

Konkurs, organizowany jest przez Fundację Polskiego Godła Promocyjnego oraz Polską Agencję Informacji i Handlu S.A. i służy popularyzacji tematyki gospodarczej promocji Polski w świecie, wśród studentów, grona akademickiego i szeroko rozumianej opinii publicznej.

Konkurs objęty jest Honorowym Patronatem Ministra Rozwoju i Finansów, Ministra Spraw Zagranicznych, Ministra Sportu i Turystyki, Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Instytutu Adama Mickiewicza.