Pilne – dodatkowa rekrutacja wolontariuszy na NOHA Intensive Programme!

Konsorcjum NOHA poszukuje wolontariuszy do pomocy przy organizacji anglojęzycznego szkolenia w zakresie pomocy humanitarnej w dniach 1-10 września 2017 r.
Do obowiązków wolontariuszy należeć będzie pomoc organizacyjna (przygotowywanie pakietów powitalnych, logistyka itp.) oraz pomoc przy obsłudze gości zagranicznych z całego świata (ponad 200 osób), w tym pomoc w obsłudze symulacji na poligonie Wojskowej Akademii Technicznej.

Chętni powinni być dyspozycyjni od początku września, a w dniach 1-10.09.2017 r. od rana do późnego wieczora. Powinni również władać w stopniu komunikatywnym językiem angielskim oraz znać topografię Uniwersytetu Warszawskiego. Zapewniamy wyżywienie, a na koniec każdy wolontariusz otrzyma zaświadczenie w języku angielskim o odbyciu wolontariatu. Na życzenie możemy również wystawić zaświadczenie potwierdzające realizację 120h praktyk. Zaświadczenie będzie podpisane przez władze konsorcjum NOHA. W zależności od natężenia obowiązków organizacyjnych, możliwy będzie także udział w znacznej części programu szkolenia.

Chętnych prosimy o zgłaszanie się na adres noha@uw.edu.pl, w tytule wiadomości prosimy wpisać WOLONTARIUSZ IP. Prosimy również o podanie numeru telefonu w zgłoszeniu.