Seminarium: POLSKA POLITYKA ENERGETYCZNA 2050 – 3.10.2014

Ośrodek Analiz Politologicznych oraz Instytut Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego mają zaszczyt zaprosić na seminarium z cyklu „Komentarze Politologiczne” w ramach Programu OAP UW „Bezpieczeństwo Energetyczne i Polityka Klimatyczna” pt.

POLSKA POLITYKA ENERGETYCZNA 2050

w którym wezmą udział:

dr Krzysztof Maryl – Radca ministra, Ministerstwo Gospodarki
dr Kamila Pronińska – Instytut Stosunków Międzynarodowych UW
Jan Rączka – Senior Advisor , Regulatory Assistace Project
dr inż. Andrzej Sikora – Prezes Instytutu Studiów Energetycznych

Spotkanie poprowadzi dr Krzysztof Księżopolski – Szef Programu „Bezpieczeństwo Energetyczne i Polityka Klimatyczna” OAP UW oraz adiunkt Instytucie Stosunków Międzynarodowych UW.

Celem jest prowadzenie dyskusji dotyczącej Polskiej Polityki Energetycznej 2050 z perspektywy bezpieczeństwa energetycznego, polityki klimatycznej, gospodarki niskoemisyjnej oraz producentów energii.

Analiza „Polskiej Polityki Energetycznej 2050” z tych perspektyw pozwoli odpowiedzieć na pytanie adekwatność tego dokumentu do wyzwań, jakie stoją przed gospodarką Polski i Unii Europejskiej oraz jaki będzie miała ona wpływ na polskie społeczeństwo.

Seminarium odbędzie się 3 października 2014 r., w godzinach od 10:30 do 12: 30 w Audytorium im. Stefana Czarnowskiego, ul. Krakowskie Przedmieście 3.

Wstęp wolny. Uprzejmie prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w seminarium poprzez wiadomość na adres lista@oapuw.pl.

PPE2050