ZAPROSZENIE NA MIĘDZYNARODOWĄ KONFERENCJĘ, 28.10

ism_ipd_conference_invitation

Instytut Stosunków Międzynarodowych wspólnie z Izraelskim Forum Dyplomacji Publicznej (Israel Public Diplomacy Forum, IPD) serdecznie zapraszają do udziału w międzynarodowej konferencji pt. „Shifting Alliances in the Middle East: Implications for Israel’s National Security”.

Konferencja odbędzie się 28 października 2016 r. w godz. 9.30-13.45 w Sali 256 Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego.

Konferencja odbędzie się w języku angielskim.

Wstęp wolny. Uprzejmie prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w konferencji poprzez wypełnienie załączonego formularza REJESTRACJA lub kontakt mailowy z dr Kariną Jędrzejowską (k.jedrzejowska@uw.edu.pl) lub dr Anną Wróbel (awrobel@uw.edu.pl).

Więcej informacji o konferencji w załączonym programie: pobierz