UE, USA a Transatlantyckie Partnerstwo – Nowe Otwarcie, Konferencja, 3 grudnia, Warszawa

Serdecznie zapraszamy na konferencję „UE, USA a Transatlantyckie Partnerstwo – Nowe Otwarcie„, która odbędzie się w czwartek 3 grudnia 2015 roku, w godz. 10.30-13.30, w budynku Ambasady Brytyjskiej, ul. Kawalerii 12. (program konferencji w załączniku).

Spotkanie to jest okazją do dyskusji na temat negocjowanego porozumienia między UE i USA, jak również do prezentacji wyników badań zawartych w pierwszej w Polsce książce o TTIP pt. „Transatlantyckie Partnerstwo w dziedzinie handlu i inwestycji – Nowy etap instytucjonalizacji współpracy UE-USA” (red. naukowa M. Dunin-Wąsowicz, A. Jarczewska).

Prosimy o potwierdzenie udziału w konferencji do 30 listopada na adres Malgorzata.Nowinska@fco.gov.uk

Dr Maria Dunin-Wąsowicz i dr Aleksandra Jarczewska

Program konferencji – pobierz

Konferencja organizowana jest przez Ambasadę Brytyjską, Instytut Stosunków Międzynarodowych oraz Forum Ruchu Europejskiego.

TTIP