Warsztaty z prof. S. Ganguly (Indiana University): “Methodology of IR studies: how to turn research into a successful research paper? | 12.06.2018

Instytut Stosunków Międzynarodowych WNPISM serdecznie zaprasza na serię spotkań z Prof. Sumitem Ganguly z Indiana University.

12 czerwca 2018r. 11.00-13.00 w sali 303 Collegium Politicum odbędą się warsztaty “Methodology of IR studies: how to turn research into a successful research paper?”.

Wydarzenie na fb

Spotkania odbędą się w związku z ukazaniem się najnowszej książki Profesora Ganguly pt. “Oxford Handbook of India’s National Security”. Wizyta Prof. Ganguly odbędzie się w ramach programu WNPiSM UW „Wydziałowy Plan Indywidualizacji Kształcenia- Wykłady gościnne ekspertów zagranicznych”