Wizyta dr Netanela Fishera w ISM | 27.11-2.12.2017

W dn. 27.11-2.12 gościem ISM WNPiSM UW będzie dr Netanel Fisher (CV), który weźmie udział w konferencji współorganizowanej przez WNPiSM UW z UKSW i innymi uczelniami nt. Relacji religii i polityki w dn. 30.11-1.12.

We wtorek, 28.11, zapraszamy wszystkich studentów na wykład dr Fishera pt. Religion and nationality: A dynamic relationships, wykład odbędzie się o godz. 15.00  w s. 316 w Collegium Politicum (kampus centralny) (Abstrakt).

Pracowników ISM i WNPiSM oraz wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy na seminarium z jego udziałem, które odbędzie się środę, o godz. 11.30, 29.11, w s. 501 na Żurawiej i będzie dotyczyło: Religion and immigration – Israel in a comparative perspective (Abstrakt).

Gdyby ktoś chciał się spotkać z dr Fisherem także w innym terminie prosimy o kontakt z dr Anna Solarz (asolarz@uw.edu.pl).