Wizyta dra Łukasza Gołota na Tecnologico De Monterrey w Meksyku 2018

W dniach 19-24.02.2018 roku dr Łukasz Gołota uczestniczył na Tecnologico De Monterrey / Meksyk Experience Abroad Expo 2018. To największe, międzynarodowe wydarzenie na tej uczelni w roku.  Meksykański uniwersytet, na którym studiuje ponad 100 tysięcy studentów, jest uczelnią partnerską UW, umowę o współpracy realizuje ISM UW. W wydarzeniu wzięło udział ponad 80 osób z 17 krajów świata. Dr Gołota wygłosił również serię wykładów w pięciu campusach uczelni w: Mexico City, Queretaro, Puebla, Gudalajara, Monterrey. Tematy wystąpienia dotyczyły bieżącej sytuacji w Unii Europejskiej i jej najbliższym otoczeniu. W wydarzeniu uczestniczył również Robert Kaleta wiceprezes fundacji Universitatis Varsoviensis.