Wspólne międzynarodowe seminarium ISM UW i University of Heidelberg oraz University of Oxford

5 sierpnia 2014 r. w Heidelbergu odbyło się międzynarodowe seminarium nt. India in the Contemporray World, zorganizowane przez Instytut Stosunków Międzynarodowych UW oraz Department of Political Science, South Asia Institute, University of Heidelberg przy współpracy z the Contemporary South Asian Studies Programme (CSASP), School of Interdisciplinary Area Studies (SIAS), University of Oxford. W seminarium referaty ze strony ISM zaprezentowali: dr Bogusław Zaleski, dr Jakub Zajączkowski, dr Karina Jędrzejowska oraz dr Maciej Raś.

W załączniku program seminarium