Wyniki konkursu na esej Beyond Polish and Ahead of Hungarian Presidency of the Visegrad Group

Z radością infromujemy, że Jury wyłoniło zwycięzców konkursu.

Pierwsza nagroda została przyznan Liv Heinrichza esej „Ethnocentrism in the Visegrad group, its causes and its influences on the Bratislava process”.

Drugą nagrodę zdobyła Weronik Wilkos za esej „The Hungarian presidency of the Visegrad Group of 2017 – challenges and possible priorities presented by The Bratislava Declaration.

Trzecie miejsce przypadło Vierze Carolinie Lopez Lasunovej za esej „Defence Cooperation within the Visegrad Group”.

Autorki zwycięskich esejów oprócz nagród pieniężnych, wezmą udział w międzynarodowej konferencji (Budapeszt, 4-5 maja 2017), a ich eseje zostaną opublikowane w „Biztpol Affairs”

Zwyciężczyniom serdecznie gratulujemy!